20 i 21 października w Jeleniej Gorze odbyły się Turnieje Tenisa Stołowego na szczeblu powiatowym.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli: I miejsce -w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców : uczeń klasy VIII III miejsce- w Igrzyska Dzieci w kategorii dziewcząt: uczennica kasy VI V miejsce – w Igrzyska Dzieci w kategorii dziewcząt: uczennica kasy V V miejsce -w Igrzyska Dzieci w kategorii dziewcząt: uczennica kasy V VI miejsce – w Igrzyska Dzieci w kategorii dziewcząt: uczennica kasy V VII miejsce -w Igrzyska Dzieci w kategorii chłopców: uczeń kasy VI VII miejsce – w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców : uczeń klasy VIII Wielkie BRAWA dla Szymona!!! ???? zwycięzcy turnieju oraz dla wszystkich zawodników, którzy wzięli udział w turniejach.