Klasa III a udała się z wizytą do Zakładu Opiekuńczo- Leczniczego „Caritas” przy ul. Żeromskiego. Dzieci miały miały okazję bliżej poznać i obejrzeć miejsce, w którym mieszkają podopieczni placówki, a także poznać miejsce pracy dwojga rodziców z naszej klasy. Celem wizyty było uwrażliwienia dzieci na los osób chorych, osamotnionych, wymagających stałej opieki, zwrócenie uwagi na otaczający nas świat oraz na możliwość jego zmiany poprzez czynienie dobra na rzecz ludzi szczególnie go potrzebujących. Z okazji Dnia Babci i Dziadka zanieśliśmy własnoręcznie wykonane laurki z serdecznymi życzeniami oraz środki do pielęgnacji. Zaprezentowaliśmy krótki program artystyczny. Potem czekała na nas prawdziwa uczta-niespodzianka. Poczęstunek od personelu placówki! Były pyszne ciasta, podarunki ze słodkościami, a nawet lody! Był to niezapomniany dzień, pełen pozytywnych wrażeń.